SEVİNDİK İŞ MERKEZİ
17.01.2017

http://www.atsgayrimenkul.com.tr/

ATS Sevindik İş Merkezi, Denizli’nin Sevindik bölgesinde konumlanan 35000 m2 inşaat alanı ile bulunduğu bölgenin en yüksek binası olma özeliğine sahip, fark yaratan çok amaçlı bir proje.

Merkeze, sanayi bölgesine, havalimanına yakınlığıyla öne çıkan ATS Sevindik İş Merkezi, içerisinde bulunan iş yerleri, otel, restoran, konferans ve toplantı salonları gibi çok amaçlı mekanları ile çevresinin değerini artıracak, özgün mimarisiyle şehirde fark yaratacak.

ATS Sevindik İş Merkezi’nde alanları 1100m2 ile 1650m2 arasında değişen 3’er katlı 19 adet iş yeri bulunuyor. Merdiven ve yük asansörleri ile katları birbirine bağlı iş yerlerinin yapısı eşsiz bir fonksiyonellik sunacak.

2. katta ise 4 adet konferans, toplantı ve düğün salonları gibi çok amaçlı mekanlar yer alıyor. Bu salonların şeffaf, açılıp kapanabilir çatıları ferah ve aydınlık bir ortam oluşturacak.

3. kat ile birlikte ATS Sevindik İş Merkezi’nin otel bölümü başlıyor. Zemin kattan kendine ait asansörler ile ulaşılan otelin ilk katında lobi ile beraber yemek, oturma ve tv salonları bulunuyor. Otel, 36 suit ve 8 standart odadan oluşuyor.

ATS Sevindik İş Merkezi’nin, şehrin tamamına hakim olabileceğiniz 65. metredeki en yüksek noktasında bulunan 120 kişilik restoran, misafirlerini panoramik şehir manzarası eşliğinde ağırlayacak.

Ortak kullanım alanlarının enerji gereksinimleri güneş panelleriyle sağlanacak.

ATS Sevindik İş Merkezi, göz alıcı yapısıyla şehirde fark yaratacak.