YÖNETİM KURULU
28.04.2017


Saygıdeğer müşterilerimiz ve kıymetli çalışma arkadaşlarım;

 

         2000 yılında kurulan Ateş Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ticaret Limitet Şirketi, kendi sektöründe en köklü işletmelerden biri olup marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

        Kurulduğu günden itibaren geçen bu süre içerisinde; her zaman yeniliklere, fikirlere ve projelere açık, proaktif yönetim anlayışı ve kurum kültürü ile tüm menfaat sahiplerinin güven duyduğu bir kurum haline gelmiştir. Bizim için güven ve itibar çok önemli olup, bu değerlerimizi korumak ve geleceğe taşımak her zaman birinci önceliğimiz ve görevimiz olmuş ve olmaya da devam edecektir.

 

        Denizli’de 2000 yılında tek ofiste Ateş Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ticaret Limitet Şirketi Ailesi olarak başladığımız gayrimenkul hizmet sektörüne; Denizli’de üç ayrı bölgedeki ofislerimiz ve Bodrum’daki şubemiz ile standartları daima yukarıya çekecek bir yönetim anlayışı içinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

        Faaliyetlerimiz Ateş Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ticaret Limitet Şirketi Ailesi bünyesinde bulundurduğu Gayrimenkul Değerlendirme ve Danışma Uzmanları, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Hukuki Danışman (Avukat), Tapu Takip ve İşlem Uzmanları vasıtasıyla;

  -Her gelir grubuna yönelik olarak her türlü gayrimenkul geliştirme, geliştirilen gayrimenkullerin pazarlanması     ve satışı,

  -Satış öncesi ve sonrası hukuki ve teknik destek,

  -Tapu takip ve işlemleri,

  -Arazi ölçüm ve işaretleme,

  -Her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetleridir.

 

          Ateş Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Ticaret Limitet Şirketi olarak bizler kaliteli hizmet anlayışımız, yenilikçi yaklaşımımız ve güçlü teknik ve idari kadromuz ile karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde sonuç odaklı hizmet vermeye devam edeceğiz.

         Saygılarımla.

                                                                                                                          Mustafa GÜL

                                                                                                                Yönetim Kurulu Başkanı